VILNIAUS 112, ŠIAULIAI

+370 41 200466, 

+370 652 92220

INFO@MERISALONAS.LT

Meri beauty

GROŽIO SALONAS

APIE MUS

Pradžia Apie mus


KAS MES ESAME


MERI tai naujas grožio salonas Šiauliuose įsikūręs miesto centre

  • Salone kvalifikuota komanda - išpildys visus Jūsų pageidavimus.  
  • Mes siūlome platų  paslaugų asortimentą, profesionalų ir nuoširdų aptarnavimą, kokybišką kosmetiką, stilingą ir jaukią aplinką.
  • Studijoje atliekamos kūno procedūros ir masažai padės sukurti Jūsų kūno ir dvasios harmoniją. Studijos specialistai nuolat tobulinasi, semiasi naujausių žinių seminaruose, seka mados raidą.
  • Salone galėsite nemokamai naudotis bevieliu internetu, paskanauti kavos ir arbatos,

Tikimės, kad Jums patiks vizitas mūsų salone

ir lauksime Jūsų dar kartą sugrįžtant!

DĖL KO RINKTIS MUS ?

Mes nepamirštame savo klientų

Mes pasiekiame maksimalų rezultatą. Mūsų tikslas – pranokti Kliento lūkesčius. Todėl mes dirbame tik su tais grožio specialistais, kurie gali tai įgyvendinti. Mūsų profesionalumas yra grįstas siekiu nuolat tobulėti bei pastoviu sunkiu darbu. Tobulėjimo siekiame analizuodami rinką, dalyvaudami seminaruose, konferencijose, dalindamiesi informaciją su kolegomis.


Grožio salonas "Meri"- salonas, kuriame profesionalumas reiškia dėmesį Jums. 

Nes Jūs - ypatingi !

Mums labai rūpi kokybė

Sėkmingai dirbti ir augti galime tik tuomet, kuomet Klientas yra patenkintas suteikta paslauga ir rekomenduoja mus savo draugams.


Mūsų grožio specialistai pasirengę nueiti papildomą žingsnį dėl savo Klientų, nes tai ne tik jų darbas, bet ir hobis. 


Kiekvienas mūsų Klientas yra ypatingas, todėl visada būtina išklausyti, suprasti Kliento lūkesčius ir atsižvelgti į Kliento interesus .

Tik kokybiškos priemonės

Grožio salone "Meri" galime Jums pasiūlyti žymiausių kompanijų pagamintų kokybiškų plaukų ir odos priežiūros priemonių pasirinkimą.


Čia galite įsigyti KEUNE produkcijos šampūnų, plaukų kondicionierių, plaukų kaukių, formavimo priemonių, specialių plaukų priežiūros priemonių vyrams ir kitokių produktų.


Pas mus taip pat rasite gerai žinomų gamintojų (ANNA LOTAN, ODA) priemonių veido ir kūno priežiūrai, galime Jums pasiūlyti dekoratyvinės kosmetikos asortimentą.

Męs taupome Jūsų laiką

Užsisakykite grožį į namus! Vestuvių, išleistuvių, gimtadienio, krikštynų, mergvakario ir kitų švenčių proga, grožio salono „Meri“ specialistės pasirengusios taupyti Jūsų laiką.

Plaukų stilistė, visažistė ir manikiūro meistrė Jūsų namuose suteiks pageidaujamas grožio paslaugas tiek vyrams, tiek moterims,tiek vaikams.


Salono darbuotojai atvyksta į namus, jeigu paslaugų užsakymo suma yra ne mažesnė nei 40€. Dirbame Šiaulių mieste,rajone.


Detalesnė informacija apie paslaugą „Užsisakyk grožį į namus“ telefonu +37065292220

MŪSŲ DRAUGIŠKA KOMANDA


Judita  

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė

Renata

Profesionali manikiūro ir blakstienų laminavimo meistrė

Brigita

Profesionali manikiūro, pedikiūro meistrė

Indrė 

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė

Inga 

Mankiūrininkė, pedikiūrininkė

 

Oksana

Profesionali vizažo meistrė

 

Agnė

Kirpėja-stilistė

 

 

Irma 

Manikiūrininkė, pedikiūrininkė

 

Viktorija

Profesionali šukuosenų ir vizažo meistrė

Lina 

Kirpimų,šukuosenų, plaukų kirpėja - stilistė 

Sigita

Profesionali manikiūro, pedikiūro meistrė

Jūrarė

Profesionali šukuosenų ir vizažo meistrė

Gabrielė 

Blakstienų priaugintoja

Jovita

Profesionali ilgalaikio permanentinio makiažo meistrė

Valdas Ručinskas

Shiatsu masažuotojas

Birutė

Profesionali masažuotoja

Živilė

Depiliacijos ir klasikinių blakstienų priauginimo meistrė

Rosita

Profesionali kosmetologė

SALONO MERI VAIKŲ AUKLĖ


Grožio salone " Meri" NEMOKAMA auklė ,kol gražinsitės, pasirūpins Jūsų vaikučiais.

Norite apsikirpti, pasidažyti plaukus, pasidaryti manikiūrą, masažą, pasinaudoti kosmetologės paslaugomis ir neturite kur palikti vaikučių? Grožio salone Meri NEMOKAMA auklė, kol Jūs gražinsitės, pasirūpins Jūsų vaikučiais. Esant gražiam orui laiką praleisime su vaikučiais lauke ( šalia salono yra žaidimų aikštelė, galėsime pasivaikščioti po bulvarą), esant darganotam orui su vaiku užsiimsime salono viduje ( piešim, žaisim žaidimus ,lipdysim ir t.t.). Pasirūpiname ir kūdikiais ( pasivaikščiojame, pamaitiname, pakeičiame pampersus).


P.s.: registruojantis paminėkite, kad reikės pasirūpinti Jūsų vaikučiais.

APIE MUS ŠNEKA


Kosmetologė Rosita nuostabi! Po jos prisilietimo išeini tarsi su sparnais! Ne tik oda būna atsigavusi, pailsėjusi bet ir savijauta visai kita! Rekomenduoju visiems tai patirti ir pajusti tai, kas žodžiais neapsakoma!

Rūta

Dėkoju masažuotojai Daliai už kvalifikuotą darbą, už nuoširdumą, mokėjimą bendrauti su klientais. Jau po pirmųjų Jūsų masažų pajutau teigiamus pokyčius. Ir toliau darykite kitus žmones laimingesniais. Rekomenduosiu Jus visiems, nes esu gyvas įrodymas, kad Jūsų profesionalumas, nepaprasti sugebėjimai bei nuoširdus noras padėti žmogui daro stebuklus!

Gerda

Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti už puikų aptarnavimą, kasrytinę šypseną  Ypatingas ačiū manikūristei Donatai už profesionalų darbą ir nuoširdų bendravimą .Buvo gera užsukti į Jūsų ramybės oazę. Jūs nuspalvinote mano kasdienybę naujom spalvom .Ačiū Jums .Lai šypsena ir gera nuotaika lydi Jūs visur ir visada

Daiva

Kirpėja Laura - labai šilta, nuoširdi asmenybė. Pataria ir tikrai kokybiškai už priimtiną kainą pakeičia žmogų (dar negaliu priprasti vis :D


Manikiūristė Inga - nuoširdus, linksmas žmogus, kuris visada priims su gera nuotaika ir tai perteiks klientui.

Simona

Shiatsu masažuotojas Valdas - nuostabias rankas turi. Nuovargis ir bloga savijauta iš karto dingo po shiatsų nugaros masažo! Ačiū labai už jį! Nekantrauju išbandyti viso kūno. Super! Super! Super!

Simona

Nagų meistrė, manikiūrininkė Brigita! ! ! Tobulai kruopštūs darbai, visada išeinu su šypsena ir nuostabiais nagučiais! Piešinukai ant nagų verti aukščiausio balo..! (Draugės pamačiusios varvina seilę:) Pats 'Meri' grožio salono vidaus dizainas SUPER jaukus, malonu kaskart įžengti pro duris! :) 

Indrė