VILNIAUS 233, ŠIAULIAI

+370 652 92220 

INFO@MERISALONAS.LT

Meri

GROŽIO SALONAS

APIE MUS

Pradžia Apie mus


KAS MES ESAME


MERI tai naujas grožio salonas Šiauliuose įsikūręs miesto centre

  • Salone kvalifikuota komanda - išpildys visus Jūsų pageidavimus.  
  • Mes siūlome platų  paslaugų asortimentą, profesionalų ir nuoširdų aptarnavimą, kokybišką kosmetiką, stilingą ir jaukią aplinką.
  • Studijoje atliekamos kūno procedūros ir masažai padės sukurti Jūsų kūno ir dvasios harmoniją. Studijos specialistai nuolat tobulinasi, semiasi naujausių žinių seminaruose, seka mados raidą.
  • Salone galėsite nemokamai naudotis bevieliu internetu, paskanauti kavos ir arbatos,

Tikimės, kad Jums patiks vizitas mūsų salone

ir lauksime Jūsų dar kartą sugrįžtant!

DĖL KO RINKTIS MUS ?

Mes nepamirštame savo klientų

Mes pasiekiame maksimalų rezultatą. Mūsų tikslas – pranokti Kliento lūkesčius. Todėl mes dirbame tik su tais grožio specialistais, kurie gali tai įgyvendinti. Mūsų profesionalumas yra grįstas siekiu nuolat tobulėti bei pastoviu sunkiu darbu. Tobulėjimo siekiame analizuodami rinką, dalyvaudami seminaruose, konferencijose, dalindamiesi informaciją su kolegomis.


Grožio salonas "Meri"- salonas, kuriame profesionalumas reiškia dėmesį Jums. 

Nes Jūs - ypatingi !

Mums labai rūpi kokybė

Sėkmingai dirbti ir augti galime tik tuomet, kuomet Klientas yra patenkintas suteikta paslauga ir rekomenduoja mus savo draugams.


Mūsų grožio specialistai pasirengę nueiti papildomą žingsnį dėl savo Klientų, nes tai ne tik jų darbas, bet ir hobis. 


Kiekvienas mūsų Klientas yra ypatingas, todėl visada būtina išklausyti, suprasti Kliento lūkesčius ir atsižvelgti į Kliento interesus .

Tik kokybiškos priemonės

Grožio salone "Meri" galime Jums pasiūlyti žymiausių kompanijų pagamintų kokybiškų plaukų ir odos priežiūros priemonių pasirinkimą.


Čia galite įsigyti KEUNE produkcijos šampūnų, plaukų kondicionierių, plaukų kaukių, formavimo priemonių, specialių plaukų priežiūros priemonių vyrams ir kitokių produktų.


Pas mus taip pat rasite gerai žinomų gamintojų (ANNA LOTAN, ODA) priemonių veido ir kūno priežiūrai, galime Jums pasiūlyti dekoratyvinės kosmetikos asortimentą.

Męs taupome Jūsų laiką

Užsisakykite grožį į namus! Vestuvių, išleistuvių, gimtadienio, krikštynų, mergvakario ir kitų švenčių proga, grožio salono „Meri“ specialistės pasirengusios taupyti Jūsų laiką.

Plaukų stilistė, visažistė ir manikiūro meistrė Jūsų namuose suteiks pageidaujamas grožio paslaugas tiek vyrams, tiek moterims,tiek vaikams.


Salono darbuotojai atvyksta į namus, jeigu paslaugų užsakymo suma yra ne mažesnė nei 40€. Dirbame Šiaulių mieste,rajone.


Detalesnė informacija apie paslaugą „Užsisakyk grožį į namus“ telefonu +37065292220

MŪSŲ DRAUGIŠKA KOMANDA


Inga Pundzienė

 Mano išskirtinumas manikiūristės profesinėje srityje : Kruopštumas, atsakingumas, šiltas bendravimas bei nuoširdus rūpinimąsis kiekvieno kliento poreikiais ir problemomis – žinoma, tiesiogiai susijusiais su mano darbo sritimi. Visuomet skiriu pakankamai laiko ir dėmesio kiekvienam klientui, todėl atvykę pas mane jie randa ramybę ir gali atsipalaiduoti bei pailsėti nuo nuolatinio bėgimo ir skubėjimo šiame judriame pasaulyje.Laura Lešinskaitė

Jau nuo pat vaikystės svajojau tapti kirpėja, todėl labai myliu savo darbą ir jį puoselėju. Nuolatos tobulinu savo įgūdžius, domiuosi naujovėmis bei stengiuosi, kad klientai pasinaudoję mano paslaugomis, iki kito apsilankymo, jaustųsi gražūs ir stilingi.

Mano darbe svarbiausias uždavinys tai, kad klientas visuomet liktų patenkintas, gerai jaustųsi ir patiktų ne tik aplinkiniams, bet ir pats sau! 


Valdas Ručinskas

5 metai užsiiminėju Aikido. Šis kovos menas garsėja, kaip pats taikiausias nes pagrindinis principas tai priešo jėgos panaudojimas susiliejant su juo tarsi įtraukiant į vieną vėjo gūsį. Kovos menuose siekiama, kad kovinės technikos ir savęs pažinimas būtų ugdomi lygiagrečiai. Ta pati vidinė ramybė ir įsiklausymas kuriuos ugdau Aikido užsiėmimuose padeda man daryti Shiatsu masažą, kuris taip pat turi gilias tradicijas Japonijoje. 

Donata Kontautaitė

Esu jauna, darbšti, komunikabili ir mylinti savo darbą, manikiūrininkė.

Man visuomet malonu Jums padėti surasti save, atsiskleisti ir suspindėti. Todėl atliekant bet kokia procedūrą svarbiausia išsiaiškinti ko Jūs, klientai, išties norite, kas Jums patinka ir kaip Jūs įsivaizduojate save. Jeigu tokios vizijos neturite – ne bėda! Maloniai su Jumis pasitardami, pasistengsime viską suderinti ir techniškai pritaikysime individualų sprendimą Jums.

Posakis „ Nėra negražių žmonių“ – teisingas!

Brigita Vyšniauskaitė

Tvarkingi nagai tapo ne tik higienos, bet ir įvaizdžio dalimi, o dažna moteris manikiūrą laiko žmogaus vizitine kortele.Esu jauna, kruopščiai atliekanti savo darbą. Turiu daugybę šaunių idėjų, kupina ryžto, energijos ir noro kilti karjeros laiptais.  Lauksiu Jūsų!

Rosita Norutienė

Esu kvalifikuota kosmetologė su medicininiu išsilavinimu.Esu tikslo siekianti asmenybė. Nuolat ieškau naujovių, tobulinu ir gilinu savo žinias ir įgūdžius seminaruose, mokymuose, konferencijose. Žengiu koja kojon su kosmetikos ir aparatų naujovėmis, taip informuodama apie tai savo klientus ir ieškoti geriausio spendimo atsiradusioms problemoms spręsti.

Mano tikslas – pateisinti jūsų lūkesčius, su kuriais atkeliavote pas mane.


Dalia Vaitkienė

Esu kvalifikuota Ajurvedos masažuotoja.

Visada atsižvelgiu į Jūsų individualius poreikius ir taikau optimalią masažo techniką. Tad kai užpuola darbai ar neramumai ir dėl to įsitempia kūnas, šis masažas – puikus pasirinkimas norint išlaikyti harmoniją. Ajurvedinio masažo seanso metu visuomet naudojami specialūs natūralūs aliejai, prasiskverbiantys į giluminius odos sluoksnius. 

Viktorija Dubinienė

Jau trečius metus aktyviai sukuosi mados pasaulyje ir kuriu grožį.
Visada pasiekiu tikslą, kad žmogus žiūrėdamas į save veidrodyje šypsotųsi.
Niekada nestokoju idėjų ir energijos dėl to, kad šis darbas- mano didžiausia aistra.
Tad siūlau visiems, kuriems reikia visažo paslaugų- kreiptis. Dirbu su vienomis garsiausių profesionalams skirtų makiažo priemonių gamintojų kosmetikomis (Make Up For Ever,  INGLOT, NYX, Maqpro ir kt.).

SALONO MERI VAIKŲ AUKLĖ


Grožio salone " Meri" NEMOKAMA auklė ,kol gražinsitės, pasirūpins Jūsų vaikučiais.

Norite apsikirpti, pasidažyti plaukus, pasidaryti manikiūrą, masažą, pasinaudoti kosmetologės paslaugomis ir neturite kur palikti vaikučių? Grožio salone Meri NEMOKAMA auklė, kol Jūs gražinsitės, pasirūpins Jūsų vaikučiais. Esant gražiam orui laiką praleisime su vaikučiais lauke ( šalia salono yra žaidimų aikštelė, galėsime pasivaikščioti po bulvarą), esant darganotam orui su vaiku užsiimsime salono viduje ( piešim, žaisim žaidimus ,lipdysim ir t.t.). Pasirūpiname ir kūdikiais ( pasivaikščiojame, pamaitiname, pakeičiame pampersus).


P.s.: registruojantis paminėkite, kad reikės pasirūpinti Jūsų vaikučiais.

APIE MUS ŠNEKA


Kosmetologė Rosita nuostabi! Po jos prisilietimo išeini tarsi su sparnais! Ne tik oda būna atsigavusi, pailsėjusi bet ir savijauta visai kita! Rekomenduoju visiems tai patirti ir pajusti tai, kas žodžiais neapsakoma!

Rūta

Dėkoju masažuotojai Daliai už kvalifikuotą darbą, už nuoširdumą, mokėjimą bendrauti su klientais. Jau po pirmųjų Jūsų masažų pajutau teigiamus pokyčius. Ir toliau darykite kitus žmones laimingesniais. Rekomenduosiu Jus visiems, nes esu gyvas įrodymas, kad Jūsų profesionalumas, nepaprasti sugebėjimai bei nuoširdus noras padėti žmogui daro stebuklus!

Gerda

Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti už puikų aptarnavimą, kasrytinę šypseną  Ypatingas ačiū manikūristei Donatai už profesionalų darbą ir nuoširdų bendravimą .Buvo gera užsukti į Jūsų ramybės oazę. Jūs nuspalvinote mano kasdienybę naujom spalvom .Ačiū Jums .Lai šypsena ir gera nuotaika lydi Jūs visur ir visada

Daiva

Kirpėja Laura - labai šilta, nuoširdi asmenybė. Pataria ir tikrai kokybiškai už priimtiną kainą pakeičia žmogų (dar negaliu priprasti vis :D


Manikiūristė Inga - nuoširdus, linksmas žmogus, kuris visada priims su gera nuotaika ir tai perteiks klientui.

Simona

Shiatsu masažuotojas Valdas - nuostabias rankas turi. Nuovargis ir bloga savijauta iš karto dingo po shiatsų nugaros masažo! Ačiū labai už jį! Nekantrauju išbandyti viso kūno. Super! Super! Super!

Simona

Nagų meistrė, manikiūrininkė Brigita! ! ! Tobulai kruopštūs darbai, visada išeinu su šypsena ir nuostabiais nagučiais! Piešinukai ant nagų verti aukščiausio balo..! (Draugės pamačiusios varvina seilę:) Pats 'Meri' grožio salono vidaus dizainas SUPER jaukus, malonu kaskart įžengti pro duris! :) 

Indrė